Кольцо из серебра с кристаллом Swarovski
- Cod produs: 94013283
- Disponibilitate: În Stoc
Opţiuni disponibile
-
689 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 94013283 |
| Greutatea aproximativa | 2.47 г |
| Insera | Кристалл Swarovski (1 шт) |
| Pentru cine | Для женщин |
| Probă | 925 |
| Высота | 5 мм |
| Длина | 9 мм |
| Количество | 1 шт |
| Коллекция | SOKOLOV x Akhmadullina Dreams |
| Материал | Серебро 925 пробы |
| Тип | Кристалл Swarovski |
| Тип металла | Серебро |
| Форма | Овал |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 13 мм |
