Кольцо из серебра с фианитом
- Cod produs: 94-110-00653-1
- Disponibilitate: În Stoc
Opţiuni disponibile
-
359 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 94-110-00653-1 |
| Greutatea aproximativa | 1.69 г |
| Insera | Фианит (1 шт) |
| Pentru cine | Для женщин |
| Probă | 925 |
| Высота | 4 мм |
| Длина | 8 мм |
| Количество | 1 шт |
| Материал | Серебро 925 пробы |
| Тип | Фианит |
| Тип металла | Серебро |
| Форма | Круг |
| Цвет | Бесцветный |
| Ширина | 8 мм |
