Кольцо из серебра с фианитами
- Cod produs: 94-110-00665-2
- Disponibilitate: În Stoc
Opţiuni disponibile
-
1.089 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 94-110-00665-2 |
| Greutatea aproximativa | 3 г |
| Insera | Фианит (8 шт), Фианит (7 шт) |
| Pentru cine | Для женщин |
| Probă | 925 |
| Высота | 2 мм |
| Длина | 18 мм |
| Количество | 7 шт |
| Материал | Серебро 925 пробы |
| Покрытие | Родирование |
| Тип | Фианит |
| Тип металла | Серебро |
| Форма | Овал |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 10 мм |
