Серьги из серебра с фианитами
- Cod produs: 94-121-00644-1
- Disponibilitate: În Stoc
-
2.189 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 94-121-00644-1 |
| Greutatea aproximativa | 6.80 г |
| Insera | Фианит (18 шт) |
| Pentru cine | Для женщин |
| Probă | 925 |
| Высота | 3 мм |
| Длина | 53 мм |
| Количество | 18 шт |
| Материал | Серебро 925 пробы |
| Тип | Фианит |
| Тип замка | Английский |
| Тип металла | Серебро |
| Форма | Овал |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 16 мм |
