Серьги из серебра с фианитами
- Cod produs: 94-120-00758-1
- Disponibilitate: În Stoc
-
899 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 94-120-00758-1 |
| Greutatea aproximativa | 3.99 г |
| Insera | Фианит (30 шт) |
| Pentru cine | Для женщин |
| Probă | 925 |
| Высота | 4 мм |
| Длина | 20 мм |
| Количество | 30 шт |
| Материал | Серебро 925 пробы |
| Тип | Фианит |
| Тип замка | Английский |
| Тип металла | Серебро |
| Форма | Круг |
| Цвет | Бесцветный |
| Ширина | 15 мм |
