Серьги из серебра
- Cod produs: 94024446
- Disponibilitate: În Stoc
-
1.029 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 94024446 |
| Greutatea aproximativa | 3.26 г |
| Pentru cine | Для женщин |
| Probă | 925 |
| Высота | 6 мм |
| Длина | 59 мм |
| Коллекция | Trendbook SS 2021 |
| Материал | Серебро 925 пробы |
| Тип вставки | Без вставок |
| Тип замка | Пусет |
| Тип металла | Серебро |
| Ширина | 24 мм |
