Серьги из серебра с агатами
- Cod produs: 92022464
- Disponibilitate: În Stoc
-
599 lei
| Caracteristicile | |
| Articol | 92022464 |
| Greutatea aproximativa | 1.52 г |
| Insera | Агат (2 шт) |
| Pentru cine | Для женщин |
| Probă | 925 |
| Высота | 5 мм |
| Длина | 60 мм |
| Количество | 2 шт |
| Материал | Серебро 925 пробы |
| Тип | Агат |
| Тип замка | Продёвка |
| Тип металла | Серебро |
| Форма | Круг |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 6 мм |
